Kubki Reklamowe
Kubki reklamowe inne niż wszystkie
Każdy biznes jest wyjątkowy. Każdy reprezentuje różne wartości, różne są też sposoby ich wyrażania. Jesteśmy przekonani, że upominek firmowy jakim jest kubek to coś więcej niż zwykły gadżet. To symbol w komunikowaniu filozofii marki, produktu czy usługi. Inspiruje to nas każdego dnia do tworzenia takich symboli - kubków wspierających wspaniałe biznesy.... DALEJ
News - czy co w gadżetach piszczy
Leżaki reklamowe
06/10/2016
Niebawem rozpoczęcią sezonu wakacyjnego więc jeśli ktoś zastanawia się nad zamówieniem leżaków z nadrukiem to radzymi nie czekać z decyzją do ostatniej chwili.
Aktualnie czas oczekiwania na realizację wydłużył się do 2 tygodni i w każdej chwili może zostać jeszcze bardziej wydłużone ze wzglęgu na bardzo dużą ilośćzamówień jakie w ostatnim czasie do nas spłyneły. O dalczym zmanach terminu będziemy informować.
leżaki reklamowe

Marka Koziol dołączyła do naszej oferty.
05/30/2016
Od 30-05-2015 wszystkie gadżety reklamowe marki Koziol są już dostępne na naszej stronie w zakładce " Katalog Koziol ". W razie pytać służymy pomocą
katalog koziol

Kubki Reklamowe - zupełnie nowa osłona
04/13/2016
Miło nam poinformować, iż właśnie uruchomiliśmy naszą nowy serwis internetowy posięcony ceramice reklamowej ze szczególnym naciskiem na kubki reklamowe.
http://ceramika-reklamowa.com.pl/
kubki reklamowe

Kolecja Millenium
04/06/2016
Od 1 kwietnia została uaktualniona oferta z kolekcji millenium. Aktualnie znajdą Państwo na naszej stronie wszystkie produtku łącznie z długopisami Cosmo, Bond. Mooi, Joy, Genius, Zara...

Aktualizacja cenników
03/07/2016
Od 7-03-2016 do 11-03-2016 na naszej stronie trwają pracę związane z aktualnizacją cenników.
Prosimy o każdorazowe potwierdzenia cen oraz stanów magazynowych w naszym dziale handlowym.
Za utrudnienia przepraszamy

Torby HINZA - NOWOŚĆ
01/14/2016

Leżaki reklamowe z Twoim logo
06/12/2015
Tradycyjnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty leżaki reklamowe z indywidualnym nadrukiem. Więcej informacji uzyskają Państwo w naszym dziale handlowym.

Artykuły biurowe z Twoim logo
06/08/2015
Miło nam poinformować, iż z dniem 1 czerwca 2015 ruszyła nasza nowa podstrona internetowa poświęcona produktom wykonanym z folii PVC oraz PP.
Więcej na stronie
http://www.side.biuro-marketing.pl/

Uwaga - od 1 lutego 2015 r. firma SIDE zmieniła adres swojej siedziby
02/01/2015
NOWY ADRES:
ul. Batorego 1
05-250 Radzymin k/Warszawy
W związku ze zmianą siedziby nastapiła również zmiana numerów telefonów.
NOWE NUMERY TELEFONÓW:
TEL.: 22 10 10 155
22 10 10 156
FAX:  22 10 10 157

Okładki na dowód rejestracyjny
01/02/2014
Z uwagi na liczne prośby i sugestie naszych klientów, wprowadzamy do oferty kolejną kategorię produktów jakimi są okładki na dowód rejestracyjny. Okładki są produkowane na indywidualne zamówienie więc każda z okładek może mieć dowolny nadruk zgodny z życzeniem klienta. W ofercie mamy również etui na dowód rejestracyjny z nadrukiem full kolor. Mamy nadzieję, że nowa oferta przypadnie ... czytaj

Gadżety PREMIUM - Valentini , Samsonite, Wittchen

Luksusowe gadżety reklamowe
Od czasu do czasu każdy z nas pozwala sobie na odrobinę luksusu. Choćby nawet “odrobina” ta była czymś niematerialnym (chwilą wytchnienia po pracy, gorącą aromaterapeutyczną kąpielą) ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Dzięki takiemu luksusowi czujemy się wyjątkowi – zjawisko to powinno być znane każdemu. Skoro tak warto je wykorzystać również w firmowym marketingu i uwzględnić w polityce wręczania gadżetów. Wiadomo, że klient, który jest do nas dobrze usposobiony (bo np. poprawimy mu samopoczucie luksusowym gadżetem, doceniając go w ten sposób) chętniej przyjdzie do naszej firmy i częściej o niej pomyśli, a na pewno będzie myślał cieplej niż o innych. Czy to ma znaczenie? Oczywiście, że tak, biznes jest co prawda biznesem, ale nigdy nie rządziło nim tylko i wyłącznie wyrachowanie. Biznes to też emocje, a reklama i marketing na emocjach grają ostatnimi czasy najczęściej.

Gadżety luksusowe – co przez to rozumieć?
Przedmioty wyjątkowe z uwagi na swoją wartość, walory estetyczne, swoistą “legendę” oraz przedmioty wykonane z niezwykłą dbałością o detale przy jednoczesnym zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów. Definiując gadżety w ten sposób łatwo zauważyć, że de facto znamiona przedmiotu z kategorii de luxe można nadać każdemu dobru zarówno materialnemu, jak i typowo konsumpcyjnemu. Szlachetne trunki – są gadżetami tego typu, eleganckie pendrive”y inkrustowane kamieniami – również. Podobnie będą nimi ubrania reklamowe wykonane z najlepszych jakościowo tkanin, torby, akcesoria czy wyroby galanteryjne. Gadżetem luksusowym może być nawet opatrzony już nieco długopis – jeśli ozdobi go napis Parker lub Waterman – spojrzymy nań znacznie przychylniej niż na inne, podobne wyroby.

Komu wręczać luksusowe gadżety?
Oczywiście masowe rozdawnictwo nie ma w ich przypadku większego sensu – równałoby się beztroskiej rozrzutności, która w żadnym wypadku nie jest działaniem uzasadnionym ekonomicznie. Luksusowe gadżety rezerwujmy więc dla klientów wyjątkowych tj. takich, których z jakichś powodów chcemy szczególnie wyróżnić.
Gadżety PREMIUM - Valentini , Samsonite, Wittchen
Sortuj wg:
Domyślny
Pas zabezpieczający

Produkt dostępny

Pas zabezpieczający

Produkt dostępny

Wyświetlanie od 1 do 48 (z 575 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 12  Następna >> 
Kontakt on-line

Kontakt on-line

Dział handlowy

tel.: 22 - 10 10 155
tel.: 22 - 10 10 156
fax: 22 - 10 10 157
e-mail: info@side.com.pl


Magdalena Stachnik

e-mail: m.stachnik@side.com.pl


Remigiusz Gremlik
e-mail: r.gremlik@side.com.pl

Adres:
ul. Batorego 1
05-250 Radzymin k/ Warszawy

Artykuły reklamowe

Artykuły reklamowe

Artykuły reklamowe na których umieścimy nazwę firmy, logo, adres strony internetowej czy też slogan reklamowy są niewątpliwie doskonałą formą przekazu reklamowego.
Wręczane jako prezent lub rozdawane w ramach akcji marketingowych stanowią doskonały sposób promowania własnej marki i utrwalania jej w świadomości klientów...DALEJ

Statystyki
Produktów: 39933
Kategorii: 163
Odwiedzin: 889829
Dostawa

Sprawdź status swojej przesyłki

 Dostawa materiałów reklamowych

Kanały RSS
  • Brak aktywnych kanałów RSS
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.