Praca

Specjalista ds. sprzedaży

Firma SIDE zajmuje się dystrybucją gadżetów i ceramiki reklamowe dla firm i instytucji.

Na rynku istniejemy od przeszło 17 lat i w tym okresie udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy firma. Sprawdź z kim będziesz współpracował/a

Poszukujemy do naszego wyjątkowego zespołu osób kreatywnych, zorganizowanych, wkładających codziennie w swoją pracę 150 % pasji, zaangażowania i talentu.

Jeśli więc spełniasz poniższe kryteria to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy

- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych telefonicznie

- Wysokie zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Kreatywność

- Samodzielności w działaniu i dobra organizacja własnej pracy

- Sumienność i dokładność

- Dobra znajomość języka angielskiego w mocie i piśmie

- Doświadczenie w sprzedaży

- Wysoka motywacja w osiąganiu postawionych celów

- Znajomość MS Office ( ze szczególnym naciskiem na Excel )

- Prawo jazdy kat. B

- Wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

- Nawiązywanie kontaktów i budowa długofalowej relacji z klientami / dostawcami

- Rozpoznawanie potrzeb klienta i przygotowywanie ofert handlowych

- Negocjowanie warunków realizacji zamówień

- Udzielanie informacji dotyczących oferty

- Nadzór nad realizacją zamówień

- Raportowanie wyników pracy

- Reprezentowanie firmy podczas spotkań branżowych i targów.

Mile widziane:

- Doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego

- Znajomość programu graficznego Corel Draw

- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

- Znajomość branży gadżetów reklamowych

Oferujemy:

- Zatrudnienie WYŁĄCZNIE na umowę o pracę

- Wynagrodzenie : stała pensja + prowizja.

- Stałe godziny pracy 9:00-17:00 – praca stacjonarna w biurze

- Telefon służbowy i laptop

- Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Przyjazną, partnerską atmosferę w pracy

Aplikacje ( CV ze zdjęciem + list motywacyjny ) prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@side.com.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SIDE Agencja Reklamowa z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Zaufali nam

Kontakt ze sklepem

Zachęcamy do kontaktu.