Boże Narodzenie

Świąteczne upominki reklamowe – nie tylko z typowym akcentem!


Reklamowe gadżety świąteczne nie muszą być oklepane i banalne. Nawet osoba nie przepadająca za świąteczną atmosferą i klimatem, uśmiechnie się na widok polarowego koca z reniferem, który otuli i ogrzeje w zimowy wieczór albo stylowego notatnika z zimowym akcentem!

Zestawy świąteczne z nadrukiem to idealny pomysł na miły upominek dla kontrahentów i pracowników. Wyraża bowiem uznanie i podziękowanie za wspólną realizację projektów, zaufanie do Twojej firmy i będzie wyraźnym przekazem o dobrych rokowaniach na dalszą współpracę.

Gadżety świąteczne nie muszą być zwykłym bibelotem, który trafi w kąt, gdy minie świąteczna gorączka. Wybierając praktyczny upominek, możesz mieć pewność, że sprawdzi się także poza świątecznym okresem. Zimą idealne zastosowanie znajdzie choćby skrobaczka do szyb z logo czy znakowany zestaw otwieraczy do butelek.

Wiosną przydadzą się światełka odblaskowe z logo, które sprawdzą się podczas wycieczek rowerowych, a sezonowe grillowanie doskonale dopełnią zestawy sztućców do grilla.