Butelki filtrujące

Butelka Dafi 0,5l z nadrukiem 1 kolor

Indeks: Dafi0.5

Przykładow cena z nadrukiem 1kolor/1miejsce

100szt - 26,80zł/szt netto

250szt -25,40zł/szt netto

500 szt -23,60zł/szt netto

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

UWAGA:

Butelki filtrującej nie należy wyparzać ani myć w zmywarce (wysoka temperatura może spowodować odkształcenie lub całkowite zniszczenie produktu). Butelkę można myć wodą o temp. do 50 stopni C. Butelkowy filtr węglowy można wyparzać w osobnym naczyniu. Zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund.

Zapytaj o cenę butelki Dafi z nadrukiem

Zanim zamówisz butelki Dafi z nadrukiem, upewnij się czy zaproponowana przez Twojego dostawcę metoda znakowania jest trwała. My oferujemy nadruku utrwalane promieniami UV dzięki czemu masz pewność, że nadruk nigdy nie zejdzie z butelki

Na podstawie 1 opinii

5

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Świetna firma, świetni ludzie i perfekcyjne realizacje. Już od jakiegoś czasu współpracuje z SIDE i jestem zachwycony podejściem do klienta, jakością ofert, cenami, jakością znakowania itd. Dafi z nadrukiem - rewelacja. Polecam !!!!

ZadowolonyKlient - Poniedziałek, 7 Wrzesień 2020 (15:01)

Z reguły nie dodaję komentarzy bo nie mam na to czasu. Teraz zdecydowałem się jednak napisać kilka słów ponieważ jestem zachwycony tymi butelkami a zwłaszcza tym jak genialnie zostało nadrukowane logo. Jestem mega zadowolony i szczerze polecam usługi firmy SIDE. Pełen profesjonalizm!

Michał - Środa, 12 Sierpień 2020 (23:24)

Polecam. Szybka realizacja, nadruk mega. Uwaga - jeśli nadruk na tym butelkach to tylko sito UV. Wcześniej zamówiłam w innej firmie i zrobili mi zwykłym tampodrukiem. Po czasie nadruk zaczął się wycierać. Sitodruk UV jest natomiast nie do zdarcia. Warto zwrocić na to uwagę! Jeśli chodzi o firmę SIDE to świetny kontakt. Już zamówiłem u nich kubki Modern bo mają na wszystko chyba najniższe ceny

Kasia - Poniedziałek, 11 Maj 2020 (16:54)

REWELACJA!!! Butelki wyszły genialnie. Realizację perfektyjna. Polecam

Iza - Poniedziałek, 10 Czerwiec 2019 (15:58)

Polecam. Nadruk wyszedł rewelacyjnie. Całość wygląda jak fabryka a na dodatek cena najbardziej konkurencyjna.

Mati - Sobota, 27 Kwiecień 2019 (22:17)