Butelki do Napojów

Butelka Dafi 0,5l z nadrukiem

Butelka Dafi 0,5l z nadrukiem
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 0,00 PLN
Producent: SIDE Gadżety reklamowe
Indeks: Dafi0.5
Status: dostępny od zaraz
Opis produktu

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

UWAGA:

Butelki filtrującej nie należy wyparzać ani myć w zmywarce (wysoka temperatura może spowodować odkształcenie lub całkowite zniszczenie produktu). Butelkę można myć wodą o temp. do 50 stopni C. Butelkowy filtr węglowy można wyparzać w osobnym naczyniu. Zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund.

Zapytaj o cenę butelki Dafi z nadrukiem

Zanim zamówisz butelki Dafi z nadrukiem, upewnij się czy zaproponowana przez Twojego dostawcę metoda znakowania jest trwała. My oferujemy nadruku utrwalane promieniami UV dzięki czemu masz pewność, że nadruk nigdy nie zejdzie z butelki

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Zaufali nam

Kontakt ze sklepem

Zachęcamy do kontaktu.