Kubki Termiczne / Bidony / Butelki

Butelka Termiczna Dafi z Twoim logo

Butelka Termiczna Dafi z Twoim logo
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 0,00 PLN
Producent: SIDE Gadżety reklamowe
Indeks: SI-DE DAFI
Status: dostępny od zaraz
Opis produktu

Butelka termiczna Dafi została stworzona z myślą o wygodnym i estetycznym przechowywaniu ulubionych napojów. Dzięki zachowywaniu wysokiej i niskiej temperatury napojów - butelka jest przydatna przez cały rok, niezależnie od pogody. Wykonana jest z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A. Wykorzystanie wysokiej jakości stali kwasoodpornej sprawia, że butelka nie utrzymuje i nie przenosi zapachów, dzięki czemu można używać jej przez długi czas. Produkt jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Łatwe czyszczenie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny użytkowania. Butelka termiczna może być pierwszym lub kolejnym krokiem do ochrony środowiska, poprzez redukcję produkcji jednorazowych odpadów, tj. kubeczków na kawę lub herbatę.

Nowoczesna butelka termiczna została wykonana w precyzyjny sposób i z dbałością o szczegóły, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Butelka utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Szczelna zakrętka została wyposażona w uchwyt dla wygody jej przenoszenia. Butelka termiczna dostępna jest w oryginalnej kolorystyce, by zaspokoić gusta najbardziej wymagających Klientów.

Dostępne kolory : czarny, biały, flamingowy,miętowy i wrzosowy.

Jesteś zainteresowany ceną? Wyślij zapytanie do naszego działu handlowego ( info@side.com.pl ) a nasz pracownik przygotuje szczegółową ofertę zawierającą również koszt znakowania.

Zapraszamy do współpracy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Zaufali nam

Kontakt ze sklepem

Zachęcamy do kontaktu.