Funkcjonalność ma dla każdego inne znaczenie. Jak uczynić funkcjonalność uniwersalną i z wyborem gadżetów reklamowych wpasować się w potrzeby Klientów? Wystarczy kierować się uniwersalnymi zasadami podczas określania zakresu gadżetów firmowych.

Uniwersalna funkcjonalność

Mimo, że dla każdego funkcjonalność jest czymś innym, można określić kilka aspektów, które są dla niej uniwersalne i zgodzi się z nimi zdecydowana większość pytanych. Wybierając gadżety reklamowe, warto więc zastanowić się nad tym, czy dla ogółu dany produkt byłby obiektywnie funkcjonalny, czy może wpasowałby się wyłącznie u określonej grupy odbiorców.

Dla określenia obiektywnej funkcjonalności gadżetu reklamowego, może okazać się pomocne zadanie sobie takich pytań, jak:

  • Czy wybrany gadżet firmowy można wykorzystać niezależnie od pory roku?
  • Czy wielkość gadżetu reklamowego pozwala na posiadanie go zawsze pod ręką?
  • Czy wybrane przez nas gadżety dla firm są użyteczne niezależnie od płci?

Odpowiedzenie sobie na te pytania może nam znacznie pomóc w dokonaniu właściwych wyborów. Pomocne mogą okazać się także aktualne trendy, publikowane przez agencje specjalizujące się w badaniu opinii klientów.

Uniwersalne gadżety reklamowe

Niewątpliwie, można zdefiniować pewne grupy produktów reklamowych, które da się określić mianem „uniwersalne”. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji z zakresu naszej oferty. Decydując się na któreś z nich, z dużą dozą prawdopodobieństwa trafisz w gusta swoich Klientów.

  • Ceramika reklamowakubki reklamowe nigdy nie wychodzą z mody. Zwłaszcza teraz, gdy możliwości technologiczne pozwalają na umieszczanie na ceramice reklamowej coraz ciekawszych nadruków.
  • Reklamowe artykuły piśmienne – długopisy reklamowe, notesy z nadrukiem, kalendarze z logo, zestawy papiernicze i wiele więcej artykułów reklamowych z tej kategorii to gadżety, które doceniają nawet najwięksi fani nowych technologii.
  • Bezdotykowe ładowarki reklamowe i power banki z nadrukiem – w dobie ogólnej komputeryzacji i przy codziennym korzystaniu z urządzeń mobilnych nie ma chyba osoby, której bateria w telefonie komórkowym nie rozładowałaby się w najmniej odpowiednim momencie, a pod ręką brakowało ładowarki.
  • Pamięci USB z logo - dodatkowa pamięć np. w małym pendrive reklamowym lub przenośnym dysku twardym to także jeden z niezwykle praktycznych przedmiotów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach lub nie znajdujesz tego, czego szukasz? Zapraszamy do kontaktu!