Wybierając gadżety reklamowe kierujemy się różnymi kryteriami. Często jednak opieramy się na własnej opinii lub dajemy się zwieść temu, że gadżet reklamowy powinien odpowiadać branży, w której działamy.

Nie zapominajmy jednak o tym, że żyjemy w czasach, w których konsumenci mają swoje potrzeby wybiegające także poza obszar, który im oferujemy. Warto mieć ten czynnik na uwadze, kompletując asortyment gadżetów reklamowych dla swojej firmy.

Jakie gadżety reklamowe mogą przydać się każdemu i jest niezależne od naszej branży? Mamy kilka propozycji.

Bateria zawsze naładowana – powerbanki reklamowe

Dzięki postępowemu rozwojowi nowych technologii baterie w naszych telefonach komórkowych pozwalają na ich naprawdę długie użytkowanie. To niewątpliwie duży plus nowoczesnych urządzeń. Jednak bywają sytuacje, gdy intensywność korzystania z telefonu czy tabletu jest na tyle duża lub gdy przez dłuższy czas nie mamy możliwości podłączenia baterii do ładowania, że bateria rozładowuje się w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji power bank okaże się absolutnie niezbędny. Wystarczy wyobrazić sobie, że jest się na miejscu właśnie Klienta, który w awaryjnej sytuacji potrzebuje naładowanego telefonu i przypomina sobie, że przecież ma pod ręką powerbank, który otrzymał od nas jako reklamowy gadżet. Czyż nie budzi to od razu jeszcze lepszych skojarzeń, niż dotychczas? ????

Pendrive reklamowy – biurowy niezbędnik


Mogłoby się wydawać, że mając możliwość przechowywania danych w chmurze, gadżety reklamowe typu pendrive odchodzą powoli w niepamięć. Czy jednak na pewno tak jest? Nieoczekiwanych sytuacji, gdy nie mamy dostępu do Internetu, jest więcej, niż możemy się spodziewać. A co, gdy akurat udajemy się na ważne spotkanie ze strategicznym Kontrahentem i dochodzi do awarii sieci, a zasięg mobilny nie pozwala na skorzystanie z hotspot’u? Lub gdy zapomnieliśmy zabrać zasilacza od laptopa, a bateria jest na wyczerpaniu i nie mamy możliwości zaprezentowania naszej oferty?

 Wówczas najlepszym kołem ratunkowym jest posiadanie niezbędnych danych, jak prezentacje czy wykresy, na przenośnym dysku takim, jak właśnie pendrive reklamowy. Choć nieco zapomniany, to może przydać się wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Dyski USB dla wymagających

Komputery i inne urządzenia przenośne mają ograniczone możliwości, jeśli mowa o zapełnianiu pamięci dysków twardych. Raz na jakiś czas musimy te dane przerzucić i przechować w innym miejscu lub zarchiwizować, ale niekoniecznie usuwać. Nie zawsze jednak możemy zrobić kopię zapasowa w chmurze lub nie zawsze chcemy to robić. Alternatywą dla chmury i dla wbudowanych pamięci w naszych urządzeniach, są przenośnie dyski USB. Mają estetyczny design, są lekkie i poręczne, a dodatkowo możemy wybierać spośród dużej rozpiętości ich pamięci liczonej w terabajtach.

To tylko kilka przykładów gadżetów dla firm, które bez wątpienia doceni każdy Twój Klient, niezależnie od branży, w której działasz. Więcej propozycji najdziesz w naszym katalogu!