Świat gadżetów reklamowych stale się rozwija. Żeby zapewniać naszym Klientom aktualną i wyjątkową ofertę, dbamy o to, by stale ją rozszerzać. Dlatego też, wdrożyliśmy kolejne produkty światowej grupy Iguana. Tym razem, w naszym asortymencie znalazła się marka Hi-Tec. To jednak dopiero początek nowości. Od tej pory będziemy regularnie uzupełniać zasoby o kolejne produkty i marki Iguana Group.

Krótko na temat producenta reklamowej odzieży sportowej

Iguana Group to połączenie spółek specjalizujących się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży detalicznej odzieży i artykułów sportowych. Na rynku obecna jest od 1991 roku. To czyni Grupę nie tylko stabilną, ale przede wszystkim doświadczoną. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jakość dostarczanych produktów jest najwyższa i spełni oczekiwania zarówno budżetowe, jak i praktyczne, każdego pasjonata aktywności fizycznej.

W ramach Iguana Group znajdujemy takie marki, jak: Iguana, Elbrus, Aquawave, Bejo, IQ, Coolslide, których jest właścicielem. Posiada także licencję na marki Hi-Tec oraz Magnum. Iguana zasila asortyment największych, polskich i światowych dystrybutorów, m.in. GoSport, InterSport czy Sportisimo. Od kwietnia 2019 roku ofertę marek Iguana Group znajdziecie również w SIDE Gadżety Reklamowe.

Rozwijamy się dla Was i Waszych marek!