Kubki z nadrukowanym logo wykonane z metalu to świetny gadżet reklamowy. Są wytrzymałe, prezentują się bardzo estetycznie i mogą mieć różny charakter w zależności od modelu. Warto się na nie zdecydować, gdy jesteśmy firmą, która związana jest pracą w trudnych warunkach, uprawianiem sportu, wspinaczką górską. Także gadżet reklamowy, jakim jest kubek metalowy z logo, może świetnie wpasowywać się w retro stylistykę strategii marketingowej. Jakie modele do wyboru oferują sklepy z gadżetami reklamowymi dla firm?
Kubki z metalu z nadrukiem dla miłośników wypraw i przygód
Kubki z nadrukowanym logo, wykonane z metalu są bardzo wytrzymałe. Nie tłuką się one i używane zgodnie z przeznaczeniem nie rysują i nie niszczą. Mogą być świetną reklamą firmy. Sprawdzą się podczas pieszych wycieczek, wyjazdów pod namiot czy wspinaczek górskich. Firmy, które mogą wykorzystać metalowe kubki, by reklamować swoja działalność to producenci odzieży górskiej, szkoły wspinaczki wysokogórskiej i firmy związane ze sportem. Kubki mogą być w różnym kolorze lub całkiem srebrne z kolorowym karabińczykiem, dzięki któremu można przypiąć je do plecaka. Są niezwykle trwałe i praktyczne - można pić z nich zimne i ciepłe napoje gdziekolwiek w trasie.
Kubki z logo w stylu retro - ciekawe gadżety reklamowe
Kubki stylizowane na stare, emaliowane to alternatywa dla zwykłych nudnych kubków reklamujących firmę. Może się w nie zaopatrzyć bistro, schronisko górskie lub hotelowa restauracja. Na pewno takie kubki z nadrukami firmowymi zrobią wrażenie na gościach i zapadną w pamięć. Dostępne są w różnych kolorach, a nadruk można wybrać dopasowany do swojej firmy. Czcionka napisu lub hasła reklamowego może być dobrana do preferencji osoby zamawiający kubki, również może się na nich znaleźć logo firmy. Takie kubek będzie chętnie używany, dlatego stanie się skuteczną reklamą. Przypomina stare, emaliowane kubki dzięki czemu jest wdzięcznym drobiazgiem dla klientów. Dobrze leży w dłoni i nie zmienia smaku napoju. Kawa i herbata smakują z niego wyśmienicie.
Czy warto kupić kubek metalowy z nadrukiem?
Kubek z nadrukiem wykonany z metalu to bardzo uniwersalny gadżet, ale także dość oryginalny. Choć jego przeznaczenie jest proste, to mimo to zaskakuje swoim designem i wykonaniem. Nie jest drogi, a ucieszy nawet najbardziej wymagających klientów.