Artykuły reklamowe – dlaczego Twoja marka ich potrzebuje?

Artykuły reklamowe to świetny sposób na promocję swojej marki. Tworząc akcesoria reklamowe w swojej firmie pokażemy klientowi, że podchodzimy bardzo poważnie do wizerunku. Kubki z nadrukiem, to nie tylko przydatny gadżet, ale też pewna forma budowania więzi z marką. Jest wiele innych gadżetów reklamowych, które można wykorzystać w swojej działalności. W ofercie SIDE znajdziesz wszystko, czego Twoja firma potrzebuje do budowania pozytywnego wizerunku..

Sprawdź co mamy do zaoferowania !

side infografika

Gadżety reklamowe dla firm – postaw na siłę swojej marki!

Identyfikacja wizualna, to ważna sprawa, ale też sposób na pokazanie swojej marki. Decydując się na gadżety reklamowe z naszym logo pokazujemy jak poważnie podchodzimy do wielu aspektów. Oczywiście, że akcesoria reklamowe posiada już wiele firm i w ten sposób umacniają już swoją markę. Jednak to nie sposób na rywalizację, lecz rozszerzenie swojej wizji. Takie gadżety reklamowe tworzymy dla klientów, więc powinniśmy stawiać na jakość produktów promocyjnych. W SIDE dajemy gwarancję najwyższej jakości oferowanego asortymentu, a nasi dostawcy to wyłącznie doświadczeni producenci gadżetów do znakowania.

Gadżety firmowe – trafione w każdej sytuacji!

Co jest ważne przed wybraniem konkretnych gadżetów reklamowych? Określenie grupy, do której mają one trafić. Nie muszą być to zawsze kubki z nadrukiem, chociaż ze względu na rozmaite techniki nadruku polecamy, aby zawsze taki produkt znajdował się w firmach. Jednak może to być zupełnie co innego. Gadżety świąteczne na pewno mile zaskoczą każdego. Są różne okazję, żeby pokazać klientowi, że o nim pamiętamy. Gadżety na walentynki, to również świetna forma, żeby we własnej firmie wzbudzić pozytywne emocje wśród pracowników. Branże z którymi współpracujemy można by było wymieniać. Dla kierowców z którymi współpracujemy zawsze można przygotować gadżety do auta. Długopisy reklamowe, to zawsze dobry pomysł, ponieważ ważnym dokumentom zawsze towarzyszy odręczny podpis.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Pomożemy w wyborze i doradzimy.

Kubki z nadrukiem - może jednak w innej formie?

Polecamy kubki z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się w każdej branży, a w dodatku przyczynią się do samoistnego rozpowszechniania się wizerunku. Możemy też zaskakiwać klientów innymi formami tego produktu. Filiżanki z nadrukiem są rozwiązaniem na spotkania biznesowe. Mogą pokazać klientowi jak poważnie podchodzimy do swojej marki. Kubki termiczne z logo, to świetny pomysł, jeśli w naszej firmie zatrudniamy kierowców. Dbając o takiego pracownika w ten sposób równocześnie jesteśmy w stanie pokazać klientowi z zewnątrz, jak mocno jesteśmy nastawieni do dbania o naszą markę. Technologia nakładania nadruku na ceramikę rozwinęła się na tyle, że jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy prezent tego typu dla każdej z branż.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, ale również doradzimy przy doborze produktów.

kubki reklamowe