XIAOMI

Opaska Mi Band 5 - Xiaomi

Indeks: 2272

Nowa generacja kultowej już opaski smart: Xiaomi Mi Band 5.
Najnowszy model wyróżnia się większym bo aż 1.1 calowym wyświetlaczem. Kolorowy ekran AMOLED ma rozdzielczość 294 x 126 pikseli i został wyposażony w opcje zmiany jasności podświetlenia, dzięki czemu można

Opaska Xiaomi Mi Band 5 jest też ciekawą propozycją dla osób, które uprawiają różne dziedziny sportowe i brakowało im większej ilości trybów. Mi Band 5 posiada już 11 różnych opcji treningu sportowego, nowe tryby to: rower stacjonarny, joga, skakanka, orbitrek, wioślarz.

Nowe funkcje:
Nowością bardzo przydatną dla kobiet jest funkcję monitorowania cyklu menstruacyjnego. Kolejną bardzo przydatna opcją jest algorytm obliczenia wartości PAI (Personal Activity Intelligence), który pozwala na lepszą analizę trybu życia poprzez aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie zebranych danych użytkownik otrzymuje informuje, czy aby nie powinien on podejmować więcej wysiłku, aby jego stan zdrowia uległ poprawie. Ponadto opaska oferuje funkcję monitorowania stresu oraz możliwość zasugerowania i przeprowadzenia ćwiczeń oddechowych.
Model Mi Band 5 posiada opcję 24h analizy snu, wykrywa więc nie tylko długi sen, ale również krótkie drzemki, co pozwoli na jeszcze lepsza analizę trybu życia.

Bardzo przydatnymi nowymi dodatkami są opcje: wywoływania za pomocą opaski spustu migawki aparatu docenią to szczególnie osoby wykonujące selfie, czy korzystające z selfsticka, a także możliwość sterowania odtwarzaczem muzyki na sparowanym smartfonie. Mi Band 5 umożliwia także za pomocą ustawień dodanie większej ilości skrótów na ekran główny i szybszy dostęp do nich.

Xiaomi Mi Band 5 posiada akumulator o pojemności 125mAh, został również wyposażony w ładowarkę magnetyczną, dzięki czemu nie ma już konieczności wyjmowania urządzenia z silikonowej opaski.

Dane techniczne

Nazwa Xiaomi Mi Band 5
Model XMSH10HM
Łączność Bluetooth 5.0
Czujniki 3 osiowy akcelerometr
3 osiowy żyroskop
Czujnik tętna
Tryby sportowe 11 trybów sportowych
Rozdzielczość wyświetlacza 126 x 294 px
Rozmiar ekranu 1.1"
Pojemność baterii 125 mAh
Typ baterii LiPol - litowo-polimerowa
Czas czuwania ok. 14 dni
Waga 23.3 g
Wymagania Android 4.4 lub nowszy
iOS 10 lub nowszy
Zestaw zawiera Smartband Xiaomi Mi Band 5
Opaska silikonowa
Instrukcja obsługi
Kabel do ładowania

Z uwagi na kursy walut oraz stale zmieniające się stany magazynowe, prosimy o każdorazowe potwierdzanie cen i dostępności przed złożeniem zamówienia.  

Na podstawie 1 opinii

5

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Polecam w 100 %. Opaska działa świetnie a grawer na opasce prezentuje się rewelacyjnie.

Piotr - Czwartek, 15 Październik 2020 (19:27)