Praktycznie rzecz ujmując, sposób na promocję własnej marki i umacnianie jej świadomości, jest tyle sposobów, ile mamy na nie pomysłów. Pośród nie słabnącej konkurencji i rozwijającego się rynku niezależnie od branży, pojawiają się najróżniejsze sposoby na przyciągnięcie Klienta. Wybierając gadżety reklamowe, warto wychodzić poza schematy, aby wyróżnić się na tle pozostałych.

Sezon na grilla – budowanie wizerunku marki niezależnie od okoliczności

Najbardziej znanymi i najczęściej spotykanymi gadżetami reklamowymi są niewątpliwie długopisy, kalendarze i, rzecz jasna, kubki. O ile pierwsze i drugie nie znajdą specjalnie zastosowania poza godzinami pracy, podczas biesiadowania ze znajomymi, o tyle te ostatnie już zdecydowanie mogą.

Kubki z nadrukiem nie muszą być sztampowe w regularnym, klasycznym kształcie, z logo firmy umieszczonym na środku. Częściej, nietypowa forma reklamy bardziej przykuje uwagę i zostanie zapamiętana, niż to, co każdy dobrze zna i się do tego przyzwyczaił. Zwłaszcza, że pod hasłem „kubki reklamowe” kryją się nie tylko zwykłe kubki na kawę czy herbatę. W tej kategorii znajdziemy całą feerię ciekawych kształtów, kolorystyki, zestawów, a także szklanek i kubków typu „2go” czy kubki typu „magic”. Odpowiednie oznakowanie ich i wręczenie w postaci gadżetu reklamowego, to doskonały sposób na promocję swojej marki także wtedy, gdy my, nasi pracownicy lub kontrahenci, oddajemy się przyjemnościom w czasie prywatnym.

Kolejnym gadżetem z nadrukiem, na którym z powodzeniem możemy umieścić logo czy slogan własnej firmy, są akcesoria do grillowania. Nawet, jeśli Twoja branża nie jest związana ze spędzaniem czasu wolnego i w żadnym stopniu nie kojarzy się z beztroskim grillowaniem, zawsze możesz to zmienić!

Wychodzenie poza schematy jest zdecydowanym odświeżeniem promocji, przy jednoczesnym umacnianiu wizerunku własnej marki. Wręczanie gadżetów reklamowych, które są jednocześnie praktyczne, to pierwszy krok do sukcesu.

W naszej ofercie znajdziesz szereg gadżetów do grillowania - od niezbędników z logo, przez torby piknikowe, po urozmaicone zestawy do grilla. Naturalnie wszystkie akcesoria możesz dowolnie oznakować i rozpocząć nowy rozdział w historii promocji Twojej marki.