Ręcznik z logo – inne podejście do reklamy firmy

Obecnie występuje bardzo wiele sposobów na promocję swojego biznesu. W dużym stopniu ma na to wpływ pomysłowość oraz zrobienie czegoś innego niż konkurencja. Kreatywnym i niebanalnym pomysłem są gadżety reklamowe, a szczególnie ręczniki z logo firmy. Taki ręcznik sprawdzi się świetnie w wielu branżach oraz jako prezent dla klientów czy kontrahentów. Z pewnością zaskoczysz ich pozytywnie, gdy zamiast kolejnego ołówka reklamowego wręczysz im ręcznik z logo.

Ręczniki reklamowe z logo firmy – dlaczego warto?

Ręcznik jest niezbędnym przedmiotem codziennego użytku w każdym gospodarstwie domowym oraz w wielu miejscach pracy. Jego cechy takie jak uniwersalność czy praktyczność są na tyle dobrym powodem, aby pomyśleć o stworzeniu z ręcznika gadżetu reklamowego. Codziennie będzie przypominał o istnieniu twojej firmy, a przez to automatycznie zbuduje świadomość marki wśród różnych odbiorców.

Ręczniki z logo ­­– reklama salonu kosmetycznego

Pracownicy salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz SPA wykorzystują ręczniki w codziennej pracy z klientami. Wysoka częstotliwość użytkowania jest wystarczającym powodem, aby umieścić na nich logo firmy. Klient odniesie wrażenie, że znajduje się w profesjonalnym miejscu oraz zapamięta logo i nazwę salonu, co przyczyni się do powiększenia rozpoznawalności i poszerzenia zasięgów salonu. Ręczniki reklamowe można wykorzystywać podczas wykonywania zabiegów oraz umieścić je w toaletach, przez co użytkownik będzie miał bezpośredni kontakt z reklamą. Warto także obdarować klientów takim ręcznikiem z logo, dzięki czemu poczuje się wyjątkowo i zapamięta przyjazny wizerunek salonu.

Ręczniki z logo firmy – reklama hotelu

Branża hotelarska również ma duże doświadczenie z ręcznikami. Codziennie w pokojach czekają na gości czyste i świeże ręczniki. Każdy człowiek korzysta z nich kilka razy w ciągu dnia, dlatego warto przypominać o swoim biznesie w taki sposób. Umieszczenie logo i nazwy hotelu na ręcznikach to najprostszy sposób na promocję miejsca oraz zakorzenienia w podświadomości gości istnienia firmy. W swoim hotelu możesz zdecydować się na minimalistyczną wersję białych ręczników z takim samym logo albo wdrożyć w swój biznes odrobinę szaleństwa i każdy ręcznik oznakować w inny sposób. Ręczniki kąpielowe możesz zadrukować dowolnym wzorem w całości lub wyhaftować na nim delikatny napis.

Ręcznik z logo ­– reklama klubów fitness

W kopiastrony.side.com.pl zapewniamy do państwa dyspozycji również ręczniki sportowe. Wykonane są z mikrofibry, dlatego szybko wysychają. W łatwy sposób można je zabierać na siłownię, ponieważ nie zabierają dużo miejsca, są cienkie i lekkie. Na pewno każdy pasjonat aktywności fizycznej doceni ręcznik sportowy z logo klubu fitness, do którego uczęszcza. Sieci klubów sportowych często moją w swoim asortymencie ręczniki dla klientów. Warto opatrzyć je swoim własnym logo i nazwą, przez co klienci poczują się przynależni i związani z miejscem, do którego przychodzą kilka razy w tygodniu. Zachęcamy więc właścicieli klubów fitness, aby skorzystali z naszych usług personalizacji sportowych ręczników reklamowych.

Ręczniki reklamowe od kopiastrony.side.com.pl

W naszej hurtowni internetowej odnajdziesz szeroką gamę ręczników reklamowych. Występują one w wielu kolorach, do wyboru masz także różne materiały oraz rozmiary ręczników. Pozyskujemy ręczniki od najlepszych producentów, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość produktu. Personalia twojej firmy umieszczamy na ręcznikach, wykorzystując najnowsze technologie druku, na przykład technikę sublimacji, sitodruku, autorską metodę inFusion, haft oraz wiele innych. Wszystkie te sposoby zapewniają trwałość i wytrzymałość wzoru na przedmiocie oraz brak ryzyka ścierania się lub wyblaknięcia barw.

Jaki ręcznik reklamowy wybrać?

Ręczniki z logo firmy pełnią funkcję reklamową i budują świadomość marki. To bardzo ważne zadania, lecz należy pamiętać o przeznaczeniu ręcznika. Korzysta się z niego codziennie w różnych sytuacjach, dlatego musisz wybrać odpowiedni model, aby nie zawieść klientów. Ręcznik reklamowy musi być przede wszystkim chłonny. Warto czytać skład, z którego został zrobiony ręcznik. Najlepiej wybrać te z naturalnej bawełny czy włókien bambusowych. Doskonale chłoną wilgoć i nie powodują reakcji alergicznych na skórze. Pamiętaj także o estetyce wykonania ręcznika reklamowego. Ręcznik w ładnym kolorze, bez wystających nitek i z pięknym logo firmy zachwyci twoich klientów.

Ręczniki z logo w prezencie

W relacjach zawodowych warto stawiać na praktyczne prezenty, które na pewno będą używane. Do takich należą właśnie ręczniki reklamowe. Podaruj swojemu kontrahentowi lub ważnemu klientowi zestaw ręczników z logo firmy z okazji udanej współpracy. Taki upominek będzie pozytywnym zaskoczeniem i miłą odmianą od klasycznych gadżetów firmowych. Ręczniki reklamowe są uniwersalne i ponadczasowe. Przydają się w każdym domu, firmie czy podczas wakacji na plaży. Postaw na ręczniki z logo z naszej firmy, które dokładnie osuszają ciało i posiadają trwałe nadruki reklamowe.