Podróżowanie samochodem jest dla wielu z nas normą. Niektórzy podróżują rekreacyjnie, co jakiś czas, inni na co dzień w ramach swojej pracy. Niezależnie od tego, czy pokonujemy długie i długotrwałe dystanse, czy krótsze, rozłożone w czasie, reklamowe gadżety do samochodu mogą okazać się przydatne w najmniej oczekiwanej sytuacji.

Jakie akcesoria samochodowe warto wybrać, jako gadżet firmowy? Poniżej kilka naszych rekomendacji.

TOP 1 – reklamowa ładowarka samochodowa

Ładowarek samochodowych nigdy za wiele! Choć są to akcesoria trwałe i zwykle służą nam długo, to zdarzyć się może, że w najmniej odpowiednim momencie ładowarka odmówi posłuszeństwa. Posiadanie zapasowej w schowku będzie zbawienne w takiej sytuacji. Rynek gadżetów samochodowych nie przestaje się rozwijać, dzięki czemu mamy z czego wybierać. Nie musimy stawiać już jedynie na klasyczne ładowarki samochodowe. Możemy pójść w kierunku bardziej oryginalnych rozwiązań, jak np. bezprzewodowa ładowarka samochodowa ze słuchawką bluetooth i możliwością nadruku własnego logo.

TOP 2 – ładowarka bezprzewodowa z panelem słonecznym

Nowoczesne technologie rozpieszczają nas wieloma, innowacyjnymi, ciekawymi i niezwykle praktycznymi rozwiązaniami. Z całą pewnością, do jednego z takich należy słoneczna ładowarka reklamowa. To gadżet pełniący funkcję power banka, ładowany za pośrednictwem baterii słonecznej lub poprzez klasyczne podłączenie do zasilania. Kompaktowy design pozwala na zabranie jej ze sobą zawsze i wszędzie.

TOP 3 – ładowarka reklamowa z uchwytem

W podróży ważne jest przede wszystkim skupienie i koncentracja. Dlatego też, jeśli w trasie lubimy korzystać np. z nawigacji emitowanej z naszego telefonu komórkowego, sprzęt powinien być umieszczony w takim miejscu, aby był dobrze widoczny bez konieczności rozpraszania się. Jednocześnie, nie powinniśmy się martwić o fakt zużywanej w szybszym tempie baterii naszego urządzenia mobilnego. Aby zminimalizować te problemy, jako gadżet reklamowy do samochodu doskonale sprawdzi się uchwyt na telefon z wbudowaną ładowarką samochodową. Oznaczony logo Twojej firmy będzie przypominał Twoim Klientom o tym, kto w tak trafiony sposób zadbał o ich komfort podczas jazdy samochodem ????

Powyższa lista nie trafiła w Twoje oczekiwania? To nie koniec możliwości oferowanych przez SIDE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą gadżetów reklamowych do samochodu!