Smycz z własnym nadrukiem

Smycz to bardzo dobry sposób na promocję swojej firmy. Na każdej smyczy możesz umieścić swój własny nadruk, na którym znajdzie się logo, nazwa czy wymyślone przez ciebie hasło reklamowe. Smycze według niektórych odeszły do lamusa, ale nic bardziej mylnego. Te przedmioty są przydatne i funkcjonalne nie tylko w pracy, lecz również podczas innych wykonywanych czynności. Najczęściej używane są do zabezpieczenia kluczy albo wieszania identyfikatora z nazwiskiem pracownika. możesz także zawiesić na niej pamięć USB, powerbank, długopis oraz inne drobne przedmioty, które musisz mieć pod ręką w pracy i podczas eventów.

Smycz reklamowa w prezencie dla klientów

Za pomocą gadżetów reklamowych zwiększasz rozpoznawalność swojej firmy i budujesz pozytywny wizerunek wśród klientów. Każdy lubi dostawać prezenty, a smycz reklamowa z nadrukiem prawdopodobnie zadowoli dużą ilość klientów i partnerów biznesowych. Kiedy wyjeżdżasz na targi, konferencje czy imprezy branżowe, nie zapomnij zabrać ze sobą smyczy reklamowej. Na tego typu wydarzeniach przedsiębiorcom zależy, aby utkwić w pamięci szerokiego grona odbiorców i zainteresować ich oferowanymi usługami. Smycz reklamowa powinna mieć wyrazisty nadruk, który rzuca się w oczy. Wtedy zwiększysz świadomość swojej marki. Smycze to praktyczny prezent, na które każdy znajdzie zastosowanie.

Smycz z nadrukiem jako identyfikacja wizualna marki

W osiąganiu sukcesu firmy dużą rolę odgrywają pracownicy. Zgrany zespół i praca w przyjaznej atmosferze wpływa na zwiększenie efektywności. Pracowników możesz dodatkowo zmotywować  oraz pobudzić ich poczucie przynależności do firmy, dając im właśnie smycz reklamową z własnym nadrukiem. Będą mogli zawiesić na nich plakietki z imieniem i nazwiskiem lub wykorzystać je w inny sposób. Na firmowych wydarzeniach będą mogli wyróżnić się z tłumu i podkreślić swój udział w budowaniu świadomości marki.

Oferta smyczy reklamowych z nadrukiem od kopiastrony.side.com.pl

W naszym sklepie znajduje się bogata oferta smyczy reklamowych. Dostępne są różnorodne modele i wersje kolorystyczne, które zachwycą każdego klienta. Wykonujemy nadruki nowoczesnymi technikami o przedłużonej trwałości, dzięki czemu smycze nie będą się ścierać i posłużą ci przez długi czas. Wykorzystujemy metodę sitodruku, czyli najskuteczniejszego sposobu nanoszenia tekstów i obrazów na smycze reklamowe. U nas możesz zamówić smycz z własnym nadrukiem. Przed wykonaniem usługi przesyłamy gotowy projekt do akceptacji klientowi. W ten sposób otrzymasz swój wymarzony gadżet. Sitodruk umożliwia wypełnienie przestrzeni smyczy z dwóch stron, dzięki czemu reklama będzie dobrze widoczna. Do wyboru są również zakończenia smyczy, mogą to być metalowe karabińczyki, przedłużki czy uchwyty na smatfony oraz smycze z etui na karty.

Smycze reklamowe z nadrukiem – dla kogo?

Smycz reklamowa jest uniwersalnym gadżetem. Mogą ją nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni niezależnie od wieku. Smycz z własnym nadrukiem może być ciekawym uzupełnieniem stylizacji, dzięki wielu kolorom i nadrukowanym wzorom.