Spersonalizowane gadżety dla firm i nie tylko – dlaczego warto?


 

Spersonalizowane gadżety dla firm i nie tylko – dlaczego warto?
Istnieje mnóstwo tego typu produktów. Nie tylko te dostępne w sklepach, już podpisane lub z grafiką. Warto zainwestować w indywidualnie zrobione gadżety reklamowe i nie tylko. Przeczytaj o zaletach.

Na różne okazje
W roku jest mnóstwo dni, na które warto mieć prezent dla różnych osób. Wystarczy sprawdzić w kalendarzu lub w sieci. W lutym są walentynki i wszystko ozdobione jest sercem w kolorze czerwonym. Na dzień kobiet skomponowane bukiety kwiatów z ciekawym bilecikiem. Dobrze zrobionym graficznie i pod względem treści. Świetne będą też breloczki do kluczy potrzebnych na co dzień.

Kubki reklamowe, cytatami
Miło się pije ulubiony napój z ładnego kubka. Napisane na nim może być imię, pseudonim, żeby było wiadomo, czyj jest kubek. Cytat, ciekawe powiedzenie, hasło. Dobrym pomysłem na prezent są gotowe kubki z napisem wybranym przez kupującego lub osobę, która go otrzyma. Trzeba wiedzieć, co ktoś lubi.

Koszulki t-shirt, bluzki
To mogą być firmowe ubrania dla pracowników z wielu branż. Logo firmy może być na ciemnym lub jasnym tle. Dzięki temu kolory te będą kojarzyły się z konkretną firmą. To dobra promocja dla biznesu.

Słodycze reklamowe
Dobre na spotkania biznesowe, imprezy branżowe. Wiele osób lub od czasu do czasu zjeść coś słodkiego. Ładnie zapakowane cukierki firmowe warto mieć i rozdawać tam, gdzie jest to niezbędne. Przyciągnie to klientów do zakupu danego produktu. Mogą to być krówki, czekoladki, batony, inne.

Pamięć USB
Produkty przeznaczone do rozdawania jako gadżety reklamowe powinny być przydatne. Nie takie, które ludzie od razu wyrzucą i nawet nie spojrzą. Dlatego pendrive o określonej pojemności danych do zapisania z firmowym logo będą świetnym rozwiązaniem. Korzystają z nich osoby w różnym wieku. Będą służyć dłuższy czas.

Smycze reklamowe
Kolejnym dobrym pomysłem są smycze reklamowe w kolorach firmowego znaku. Zawieszone na nich klucze nie zgubią się w damskiej torebce, męskiej teczce i szkolnym plecaku. Smycz można nosić na szyi i zawsze mieć przy sobie ważne klucze.

Artykuły piśmienne
Następnym ciekawym gadżetem są długopisy z czarnym, niebieskim lub innym wkładem. Powinny mieć kolorowe obudowy dopasowane do firmy. Oprócz nich mogą to być pisaki, zakreślacze, ołówki i inne przedmioty do pisania, rysowania.

Jak widać, jest sporo pomysłów na gadżety reklamowe dla firm. Wielu właścicieli mniejszego lub większego biznesu wybierze coś dla siebie.