Gadżety reklamowe, choć mają na celu promowanie i utrwalanie wizerunku Twojej marki, to nic innego, jak przydatne i użyteczne akcesoria, często codziennego użytku. Dlatego też, w rankingach prowadzonych przez firmy analizujące trendy rynkowe widzimy, że tym, co cieszy się największym uznaniem Klientów, są gadżety reklamowe wykorzystywane przez nich w różnych okolicznościach. Cechą wspólną tych przedmiotów jest ich uniwersalność.

Jakie są ulubione gadżety firmowe?

Miejsce pierwsze – reklamowe artykuły piśmienne

Na miejscu pierwszym uplasowała się kategoria reklamowych artykułów piśmiennych. Tym, co jest najbardziej doceniane przez Klientów otrzymujących od nas gifty z logo firmy, to znane wszystkim długopisy reklamowe i ołówki, a także zakreślacze, notesy z nadrukiem, kalendarze firmowe, a nawet antystresy. Co ciekawe, coraz większą popularność zyskują produkty ECO. Charakteryzuje je np. fakt wykonania długopisu z drewna, czy kartek w notesie z papieru z recyclingu.

Miejsce drugie – artykuły biurowe z nadrukiem

Drugie miejsce przypadło artykułom biurowym. To taka kategoria produktów, które nie tylko służą za gadżety reklamowe wręczane Klientom i Kontrahentom, ale przydające się także podczas codziennej pracy w naszym własnym biurze. Oprócz wspomnianych wyżej artykułów piśmiennych, do tej grupy należą też pozostałe gadżety firmowe takie, jak wizytowniki z nadrukiem, zegary z logo, wskaźniki z laserem czy lampki na biurko.

Miejsce trzecie – reklamowe artykuły podróżnicze

Artykuły podróżnicze, choć częściej wykorzystywane są w sezonie wiosennym i letnim, mogą być świetnym gadżetem reklamowym również w pozostałych okresach roku. Zwłaszcza, że każdy w podróż może zabrać coś innego. Latarki reklamowe, termosy z nadrukiem czy torby z logo to akcesoria, które zajmują wysokie miejsce w rankingu ulubionych gadżetów reklamowych.

Miejsce czwarte – kategoria gadżetów do domu i wypoczynku

Wybranie się na wycieczkę w słoneczny dzień, aby móc skorzystać z pogody i się zrelaksować to coś, co większość z nas zdecydowanie lubi. Parasol plażowy, koc piknikowy z logo, czy kosz wycieczkowy to gadżety, które znalazły się na liście produktów reklamowych w czwartej kategorii rankingu gadżetów reklamowych. W tym samy rzędzie możemy postawić również akcesoria domowego użytku takie, jak kubki reklamowe, także termiczne, otwieracze z logo czy elektronika z nadrukiem.

Miejsce piąte – tekstylia z nadrukiem

Koszulki z logo, bluzy z nadrukiem, kurtki firmowe, czapki z daszkiem i cały szereg innych produktów odzieżowych to to, co Klienci lubią od nas otrzymywać. Co prawda nie jest to kategoria uniwersalna, a wręczając taki gadżet firmowy konkretnemu Klientowi trzeba znać przynajmniej rozmiar noszonej przez niego odzieży, to z całą pewnością warto wpisać je na listę prezentów reklamowych. Cóż jest bowiem lepszego, niż satysfakcja naszego Klienta?

Szukasz więcej inspiracji? Zajrzyj do naszego katalogu, którym znajdziesz tysiące propozycji gadżetów reklamowych różnych kategorii.