Upominki reklamowe na plażę - nienachalny marketing


 

Urlop to najbardziej wyczekiwany okres w życiu pracownika. Wypoczynek potrzebny jest każdemu, czy to na leżaku nad morzem czy w górach. Dane wskazują jednak jednoznacznie – Polacy najczęściej jako miejsce urlopowe wybierają morze. Jeżdżą również na mazury i spędzają letnie weekendy nad jeziorem. Jak to dobrze wykorzystać, jeśli jesteś firmą? Zaplanuj strategię marketingową w oparciu o upominki reklamowe.

Postaw na funkcjonalne gadżety plażowe

Oferując swoim klientom użyteczne akcesoria plażowe z pewnością ocieplisz wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Nawet małe przedmioty, takie jak kapelusze plażowe czy wachlarze przydają się w trakcie letniego odpoczynku i umilają dzień. Świetnym sposobem na zareklamowanie marki będą również duże ręczniki plażowe. Można na nich wykonać duży nadruk, który będzie widoczny z daleka, a ponadto masz gwarancję, że nie wylądują one w koszu. Otulenie się nimi po wyjściu z wody czy wypoczywanie na nich na plaży zacieśni więzi między Twoim klientem, a firmą i przyczyni się do tego, że będzie on chciał skorzystać z usług kolejny raz.

Postaw również na mniejsze, ale równie praktyczne gadżety reklamowe. Mogą to być okulary przeciwsłoneczne w wielu wzorach, a także torby termiczne, które z pewnością przydadzą się w trakcie upalnego dnia nad jeziorem i morzem. Tanim i jednocześnie uniwersalnym upominkiem będą również klapki plażowe japonki oraz kapelusze słomkowe. Pamiętaj jedynie, by wybierając takie akcesoria zwrócić uwagę na ich jakość i metodę nadruku logotypu lub hasła reklamowego. Powinien on być odporny na działanie promieni słonecznych. Inaczej szybko wyblaknie i nikt go nie zauważy.

Zabawki dla dzieci i dorosłych

Na osobną uwagę zasługują gry i zestawy dla dzieci. Takie gadżety na plażę sprawdzą się idealnie dla osób aktywnych, które lubią biegać po piasku. Wybierz latawiec o oryginalnym kształcie, frisbee lub piłki plażowe. Idealnym wyborem będą również dmuchane zwierzątka oraz materace, które pozwolą na swobodne unoszenie się na wodzie zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Dzięki temu świadomość marki pozostanie nie tylko w umysłach obdarowanych, ale i ludzi, którzy będą w ich otoczeniu odpoczywać na plaży.

W wyborze upominków reklamowych ogranicza Cię jedynie Twoja kreatywność. Nad morzem niezwykle popularna jest gra w bule, którą również możesz wykorzystać do swoich marketingowych działań. Podobnie sytuacja wygląda z kompletami plażowymi do tenisa oraz grami drewnianymi. W taki sposób tworzysz pozytywne skojarzenia o marce w trakcie letniego wypoczynku. Zyskujesz lojalnych klientów i poszerzasz grono odbiorców.

Gadżety plażowe