Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Czym kierować się, wybierając gadżety reklamowe?

Klamka zapadła. Decyzja o zamówieniu upominków reklamowych została podjęta. Czas na wybranie idealnych artykułów reklamowych dla naszej firmy. Może kubki reklmowe albo pamięci USB? Jak to zrobić, by za chwilę nie żałować? Wystarczy odpowiedzieć sobie na kilka poniższych pytań:

  • Kim są nasi klienci?

  • Czego nasi klienci potrzebują/oczekują lub co sprawiłoby im przyjemność?

  • Jaki gadżet będzie na tyle uniwersalny, że nasi klienci będą go mieli prawie zawsze przy sobie?

  • Czy wybrany przez nas gadżet, choć minimalnie kojarzy się z nasza firmą?

Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu upominku reklamowego do naszych klientów i wywołaniu jego formą choć delikatnego skojarzenia z naszą marką, możemy mieć pewność, że artykuły reklamowe, którymi będziemy obdarowywać naszych klientów, sprawią, że wieść o naszej firmie rozniesie się po świecie niemal sama. Wystarczy, że zadbamy o to, by gadżety dla firm, które wybierzemy, będą przedmiotami codziennego użytku, które w dodatku będą na tyle ciekawie się prezentowały, że nasi klienci chętnie będą korzystali z nich w życiu.

Wiadomości

  • 21-06-2018
    Kubki z nadrukiem w najniższyh cenach nie do pobicia. Sprawdź naszą ofertę - to nic nie kosztuje - kubki z nadrukiem
  • 22-05-2018
    Gadżety reklamowe dostarczamy dla naszych klientów od 17 lat. Na przestrzeni tych lat mieliśmy przyjemność realizować zamówienia dla tysięcy klientów. Poniżesz przedstawiamy część referencji jako świa...

Polecanewięcej...

Bestsellerywięcej...

Wyróżnione

Gadżety z logo

Gadżety z logo

Postaw na siłę swojej marki!

Gadżety dla firm byłyby zbędnym i niczym niewyróżniającym się dodatkiem, gdyby nie logo marki, za którą stoimy i którą promujemy. To właśnie dzięki umieszczeniu logotypu na artykułach reklamowych, osoby, które będą miały z nimi styczność, uświadomią sobie istnienie naszej marki i prawdopodobnie zainteresują się nią szerzej, by w przyszłości - podejmując decyzje zakupowe - wybrać właśnie nasze usługi lub produkty. I niekoniecznie będzie musiało to być połączone z rekomendacjami kogoś, kto z naszej oferty już skorzystał. W większości przypadków wystarczy bowiem samo przeświadczenie, że daną markę się kojarzy, a więc ma się poczucie, że się ją zna i ma się do niej większe zaufanie. Dlatego zadbajmy o jak najlepszą ekspozycję logotypu, gdy decydujemy się zamawiać gadżety reklamowe.

Gadżety dla Firm

Gadżety dla Firm

Najczęściej wybierane.

Przedstawiamy listę najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych, które spełniają kryterium bycia przedmiotami codziennego użytku, dzięki czemu raz zamówiony upominek reklamowy zarabia na nas jeszcze długo po tym, jak zostanie wręczony klientowi. Oto najpopularniejsze gadżety dla firm: długopisy z logo, kubki reklamowe, pendrive'y, powerbanki, torby, breloki, notesy, kalendarze, pojemniki na żywność, kubki termiczne, zakreślacze, głośniki bluetooth.

Decydując się na zakup gadżetów reklamowych, warto zadbać o to, by podjąć współpracę z solidną, profesjonalną i doświadczoną firmą, która będzie umiała nie tylko zrealizować zamówienie, ale również doradzić w podjęciu decyzji. Gadżety reklamowe są naszą wizytówką i świadczą o naszej firmie. Pamiętajmy o tym, podejmując decyzję.

Z pełną ofertą można zapoznać się na stronach: gadzetydlafirm.com.pl i side.com.pl.

Kubki Reklamowe

Kubki z nadrukiem

Długopisy reklamowe i kubki z nadrukiem - uniwersalne upominki reklamowe

Kubki z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się w każdej branży, a w dodatku przyczynią się do samoistnego rozpowszechniania się wizerunku wśród osób, które mogą stać się naszymi potencjalnymi klientami, to gadżety reklamowe i kubki z nadrukiem. Te pierwsze gadżety gadżety reklamowe, często wędrują z rąk do rąk - choć zwykle dzieje się to przypadkowo. Jeśli nasz długopis z nadrukukowanym logo będzie wyróżniał się ciekawym wyglądem i dobrą jakością, kolejne osoby, które staną się jego - najpewniej - chwilowymi posiadaczami, zainteresują się tym, kto stoi za takim upominkiem. Kubki z nadrukiem często zabierane są do pracy, a tam - zwłaszcza w korporacjach - czeka na nas ogromna ilość potencjalnych klientów. Choć długopisy reklamowe i kubki reklamowe wydają się być trywialnymi gadżetami, warto zadbać o to, by wyróżniały się na tle innych i przykuwały uwagę. Dzięki temu nasza firma zostanie zapamiętana, a co za tym idzie - jak już było wspomniane częściej  - ze względu na to poczucie zaznajomienia z marką, po nasze produkty będzie się częściej sięgało w sklepie.

kubki z nadrukiem

Zaufali nam

Kontakt ze sklepem

Zachęcamy do kontaktu.