Styl ECO-friendly staje się coraz bardziej popularny. W dobie rosnącego zanieczyszczenia środowiska i zmniejszania się naturalnych zasobów, warto jest przykładać wagę do detali, które mogą wspomóc ekologię. Na rynku gadżetów reklamowych również dostępny jest szeroki wybór produktów ekologicznych.

Reklamowe akcesoria biurowe z papieru ekologicznego

Podstawowymi gadżetami biurowymi są akcesoria codziennego użytku w postaci notesów, kalendarzy czy notatników. Uzupełniając asortyment, możemy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane artykuły. W SIDE znajdziesz szeroki zakres ECO-notatników z nadrukiem, karteczek samoprzylepnych, przyborników z logo czy kalendarzy. Mają elegancki i estetyczny wygląd, jednocześnie przyczyniając się ochronie środowiska.

Kolejną, ciekawą propozycją pośród artykułów biurowych są ECO długopisy. Możesz wybrać albo takie, które zostały wykonane z drewna, albo te wykonane z przetworzonego papieru. Ich funkcjonalność nie odstępuje funkcjonalności długopisów wykonanych z plastiku czy metalu.

Gadżety reklamowe dla dzieci

W każdej branży jest taka grupa Klientów, którym warto podarować drobiazgi dla dzieci. Kredki nigdy nie wychodzą z mody i niejednokrotnie przydają się też dorosłym. Każdy przedsiębiorca powinien mieć taki gadżet firmowy w zanadrzu. Decydując się na zakup kredek reklamowych, możesz postawić na kredki ECO-friendly. Ich cechą charakterystyczną będzie przede wszystkim opakowanie wykonane z przetworzonego papieru.

Opakowania reklamowe

Często, podarowując Klientom gadżety firmowe, wręczamy więcej, niż jeden przedmiot. Z reguły są one zapakowane w torby z logo firmy. W SIDE znajdziesz szereg ekologicznych toreb do pakowania, różnej wielkości. Możesz wykonać na nich dowolny nadruk, a jednocześnie chronić środowisko. Dobrym pomysłem mogą okazać się też ekologiczne torby wielokrotnego użytku.

Wyszukane ECO-gifty

Potrzebujesz czegoś wyjątkowego, ale zależy Ci na tym, aby był to gadżet reklamowy przyjazny środowisku? Zobacz naszą ofertę ekologicznych słodyczy lub kosmetyków. Znajdziesz tam zarówno rozmaite przysmaki, jak i całe zestawy do domowego SPA. Wolisz postawić na coś prostszego, ale nadal oryginalnego? Doskonałym pomysłem może okazać się więc ekologiczny zestaw upominkowy z pendrivem.