Format ceny:
Do wyceny
0
Kategorie
Szybki kontakt

Parasol automatyczny o105 cm – czarny

Kod: 42436

Automatyczny, wiatroodporny parasol, ze stelażem z włókna szklanego, panelami z poliestru RPET pochodzącego z recyklingu oraz zakrzywioną rączką z drewna.

Wyceń znakowanie

Liczba kolorów

Kolory powyżej 4

Dodaj plik

obsługiwane formaty: jpg, jpeg, jpe, png, pdf, svg, psd, cdr, eps | max: 5mb

Total: 33,99 
x
Ładowanie...
Opis produktu
Specyfikacja
Zapytaj o produkt

Parasol wykonany jest z włókna szklanego, co zapewnia dobrą odporność na wiatr i sprawia, że jest niezawodnym towarzyszem w każdą pogodę. Wyposażony w automatyczny mechanizm zamykania, umożliwia szybkie i wygodne otwieranie oraz zamykanie jednym naciśnięciem przycisku. Jednym z kluczowych elementów parasola jest jego zakrzywiona rączka, wykonana z drzewa eukaliptusowego. Rączka ta jest nie tylko estetyczna, ale także odporna na przebarwienia, co zapewnia jej długotrwały, elegancki wygląd. Dzięki średnicy 105 cm, parasol oferuje szeroki zakres ochrony przed deszczem, a jego długość rączki, która wynosi 88 cm, zapewnia wygodę noszenia. Parasol jest przyjazny środowisku, dzięki zastosowaniu materiału RPET. Jego dodatkowym atutem jest możliwość nadruku na panelu lub kilku panelach, dzięki czemu można wyeksponować logo firmy lub napis przy rozłożonym parasolu. Parasol nada się więc dla osób, które szukają sprawdzonego, klasycznego gadżetu, czy to w formie prezentu, czy jako skuteczny gadżet reklamowy.

*****

Lista dostępnych znakowań:

  • S2 (sitodruk) – 20 x 15
    • Znakowanie: S2 (sitodruk)

    Zapytaj o produkt

    Nasza oferta obejmuje zróżnicowany asortyment gadżetów reklamowych, które doskonale wspierają wzmacnianie Twojej pozycji na rynku i podnoszą rozpoznawalność Twojej marki. Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami.

    zdjęcie pracownika
    klienci hurtowi
    PL
    EN
    ES
    Wioletta Buss Key Account Manager +48 530 001 451 wioletta.b@side.com.pl
    zdjęcie pracownika
    klienci hurtowi
    PL
    Malwina Żelazna Key Account Manager +48 575 001 453 m.zelazna@side.com.pl

    Napisz wiadomość

    Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
    Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
    Prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formacie B2B, w ilościach hurtowych
    Zamów konsultację ze specjalistą
    Zostaw swój numer telefonu a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

    Prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formacie B2B, w ilościach hurtowych
    Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.