Dlaczego MY?

Wybór firmy realizującej zamówienie na gadżety reklamowe z logo nie może być przypadkowe ani pochopne. W końcu wybrany asortyment pracuje na wizerunek naszej marki i musi spełniać określone wymagania tak jakościowe, jak i estetyczne. Choć jest wiele powodów, dla których warto podjąć z nami współpracę, wybraliśmy 5 z nich, które uznaliśmy za kluczowe:

1. W swoją pracę wkładamy 150 % profesjonalizmu, pasji, zaangażowania i talentu.

2. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w dostarczaniu artykułów reklamowych dla firm i instytucji. Na przestrzeni lat, z niewielkiej lokalnej firmy, staliśmy się jednym z czołowych dostawców gadżetów reklamowych dla firm w kraju. Można powiedzieć, że o gadżetach wiemy niemal wszystko, a warunki współpracy wypracowane przez lata z naszymi dostawcami, pozwalają nam oferować najniższe ceny w Polsce.

3. Zaufało nam już ponad 15 000 firm i instytucji z kraju i zagranicy, a ilość zadowolonych klientów powiększa się każdego dnia.

4. Zrealizowaliśmy tysiące zamówień a ilość gadżetów sprzedanych przez naszą firmę liczona jest w milionach sztuk.

5. Aktualnie nasza oferta to ponad 80 000 produktów z większości najpopularniejszych katalogów dostępnych na rynku. Poza ofertą katalogową zgromadzoną na naszej stronie internetowej, posiadamy również niezliczoną ilość produktów w ofercie pozakatalogowej. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i możemy zrealizować niemal każde zamówienie.

Masz pytania? Chcesz wycenić swój projekt? Chcesz zrealizować zamówienie niestandardowe? Zapraszamy do kontaktu!