Praca

Account Manager

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na poniższe stanowiska

Czego oczekujemy od idealnego kandydata/kandydatki?:

- doświadczenia w aktywnej sprzedaży oraz obsłudze klientów z sektora B2B. Znajomość branży gadżetów reklamowych będzie dodatkowym atutem.

- doświadczenia w sprzedaży przez telefon

- znajomości technik sprzedaży, negocjacji

- pozytywnego nastawienia do życia i wysokiej motywacji do pracy

- wysokiej kultury osobistej

- orientacji na osiąganie stawiamy celów

- samodzielności w działaniu i umiejętności dobrej organizacji swojej pracy

- znajomości obsługi MS-Office

- byłoby genialnie gdyby kandydat/kandydatka znali podstawy obsługi programu Corel

- mile widziana znajomość j. angielskiego.

- prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków

- pozyskiwanie telefoniczne nowych Klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji

- odnawianie współpracy z dotychczasowymi Klientami

- przygotowywanie oferta handlowych

- nadzór nad realizacją zamówień

- negocjacje warunków realizacji zamówień

- reprezentowanie firmy podczas targów, spotkań i imprez branżowych

A tak na poważnie, to jesteśmy rodzinną firmą w której pracują normalni ludzie, panuje miła, ciepła atmosfera więc jeśli obsługa komputera nie jest Ci obca, telefon nie parzy Cię w rękę, potrafisz rozmawiać z ludźmi, masz doświadczenie w sprzedaży lubisz sprzedawać - to właśnie na Ciebie czekamy :)

Co oferujemy?

- praca w świetnej atmosferze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

- umowę o pracę po okresie próbnym ( 3 miesiące )

- szkolenie

- prace w nowoczesnym biurze

- pensję składającą się z podstawy oraz premii od sprzedaży. Przewidziane są również różne premie i bonusy motywacyjne.

- laptop i telefon służbowy.

Asystentka działu handlowego

Zakres obowiązków:

- Wprowadzanie danych do systemu i ich aktualizacja

- Wprowadzanie i wystawianie dokumentów księgowych

- Wprowadzanie zamówień, weryfikacja, kontrola dokumentów

- Przygotowywanie, wystawianie i wprowadzenie dokumentów związanych z zamówieniami

- Porządkowanie dokumentów

- Dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie,

- Przygotowywanie ofert w Excelu, Power Point

- Pomoc w realizacji zamówień

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnych ( w mowie i piśmie )

- bardzo dobra organizacja pracy

- dobra znajomość pakietu MS-Office

- sumienność, dokładność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Stałe godziny pracy 9:00-17:00 ( praca stacjonarna w biurze )

- Niezbędne akcesoria i sprzęt na stonowisku pracy

- Przyjazna, atmosfera z pracy

Nie czekaj aż ktoś Cię wyprzedzi i wyślij swoje CV już teraz, nie zapominając o tym, żeby dołączyć swoje zdjęcia oraz taką oto klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w SIDE Agencja Remigiusz Gremlik z siedzibą w Słupnie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami