Pendrive

Pendrive’y z logo, pamięci USB z nadrukiem


W dobie postępu technologicznego dążymy do zminimalizowania liczby przedmiotów, które zabieramy ze sobą na spotkanie lub w podróż. Jednak nie zawsze ta sama zasada dotyczy niezbędnych do posiadania przy sobie danych. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się nośniki pamięci, np. w postaci pendrive.

Pamięci USB z logo są coraz chętniej wykorzystywanym gadżetem reklamowym. Praktyczne zastosowanie, niewielki rozmiar, ciekawe kształty i jednocześnie wygodne przechowywanie to zalety, które ciężko przebić. Mogą spełniać swoją role zarówno w pracy, jak i na co dzień. Umożliwiają przechowywanie dokumentów, zdjęć, czy muzyki i odtworzenie ich w dowolnym momencie, po podłączeniu do odpowiedniego czytnika, jakim jest komputer, TV czy radio samochodowe z wejściem USB.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą pamięci USB i zestawów z pendrive’ami do nadruku.

Pen drive z logo

Gadżety elektroniczne zdominowały rynek przedmiotów reklamowych. Nadal najczęściej używanym przez studentów, nauczycieli, pracowników biurowych czy osoby prywatne urządzeniem technologicznym są pamięci USB. Ich niewielki, poręczny rozmiar sprawia, że możemy z łatwością go przenosić, trzymać w torebce czy przywiesić jako brelok do kluczy. Pendrivy z logo firmy to sprawdzony sposób na skuteczną reklamę.

Pen drive z nadrukiem – funkcjonalny sprzęt i działająca reklama

Przenośne pamięci USB mają za zadanie gromadzenie i przechowywanie danych, plików, zdjęć, dokumentów poza komputerem oraz przenoszeniem ich na inne urządzenia. Wyróżniają się odmienną pojemnością i prędkością odczytywania informacji. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakość pendrivy z nadrukiem, które wystarczą na przechowanie dużej ilości ciężkich plików. Pen drive z logo firmy to świetny sposób na reklamę, gdyż pracownicy korzystają z nich codziennie, a po wykonaniu obowiązków mogą je przenosić w różne miejsca i dyskretnie eksponować.

Pendrivy z logo idealne na prezent

Właśnie dlatego, że pendrivy z nadrukiem są funkcjonalne, na pewno ucieszą każdego, kto je otrzyma w prezencie. Taki upominek jest uniwersalny i świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Pen drive z logo swojej firmy możesz dorzucić do prezentu dla kontrahenta z branży elektronicznej i informatycznej, współpracowników, klientów oraz osób, które uczestniczą w szkoleniach. Pen drive z nadrukiem mogą być nagrodą w szkolnych konkursach, które sponsorujesz albo fantem na loterii dobroczynnej. W ten sposób zareklamujesz swoją działalność oraz pozostawisz dobre wrażenie wśród potencjalnych klientów.

Pen drive reklamowy z nadrukiem

W kopiastrony.side.com.pl znajdziesz różne kształty i materiały, z których wykonana jest przenośna pamięć USB. Od tego zależy też sposób, w jaki naniesiemy na nie twój unikatowy nadruk lub logo firmy. Oferujemy ci pendrivy z logo drewniane, aluminiowe, metalowe w różnych kolorach, a także z dołączonymi ozdobami czy niestandardowymi kształtami. Aby logo twojej firmy lub inny nadruk, który chcesz umieścić na pen drive reklamowym, dobrze i długo się trzymał oraz był odporny na ścieranie, wykorzystujemy najnowsze technologie przenoszenia danych cyfrowych na materialny nośnik.

Nadruk na pen drive reklamowym – jakie metody stosujemy?

Skuteczna reklama na pendrivie zależy od stopnia trwałości nadruku na sprzęcie. Kiedy chcesz podarować pamięć USB w prezencie ważnemu partnerowi biznesowemu, pamiętaj, że musi być to solidne urządzenie w każdym wymiarze. Dobrze funkcjonujący pen drive musi mieć także niezmywalne logo firmy, aby kontrahent zapamiętał nazwę i był świadomy istnienia marki. W kopiastrony.side.com.pl pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który umożliwia otrzymanie jakościowego nadruku, który utrzyma się na długi czas. Korzystamy z techniki sitodruku, termodruku, tampodruku, tłoczenia, graweru laserowego, druku transferowego oraz innych skutecznych metod ozdabiania przedmiotów. Jeżeli zamówisz u nas pendrivy z logo firmy nie powstydzisz się ich przed klientami czy kontrahentami.

Pen drive z nadrukiem od znanych producentów

Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu elektronicznego, dlatego śmiało możesz zamówić pendrivy z nadrukiem w naszym sklepie. Pen drive z logo od SanDisk czy Kingston są wytrzymałe, pojemne i kompatybilne z wieloma urządzeniami. Te światowe marki są czołowymi dystrybutorami pamięci USB, dlatego polecamy ich produkty. My już zajmiemy się procesem nanoszenia personalizacji, logotypu i nazwy firmy.

Pendrivy z logo – tani i atrakcyjny gadżet

Pen drive jest funkcjonalny, praktyczny i często używany. Jego minimalistyczny wygląd albo nietuzinkowe kształty zapewniają mu wyjątkowego charakteru. Nadruk na pendivie będzie często widoczny i eksponowany w różnych miejscach, ponieważ jest stworzony do przenoszenia danych na inne urządzenie. Jest to forma mobilnej reklamy, która może dotrzeć do wielu osób i poszerzyć twoją bazę klientów. Każde przedsiębiorstwo może zainwestować w pendrivy z logo, ponieważ maja niską cenę nawet przy największych pojemnościach.