Okładki Na Dokumenty

Reklamowe okładki na dowód rejestracyjny i etui z nadrukiem


Oferujemy Państwu najwyższej jakości okładki na dowód rejestracyjny w całości wyprodukowane w Polsce. Okładki na dowód rejestracyjny z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym, są znakomitym gadżetem. Jako etui na dokumenty spełnią swoją role przez wiele lat i będą jednocześnie idealnym nośnikiem reklamy. Relatywnie niska cena zakupowa oraz duża powierzchnia znakowania sprawia, iż okładki na dowód rejestracyjny są jednym z częściej wybieranych gadżetów reklamowych, przez firmy z branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej.

Lubimy oryginalne rozwiązania i właśnie dlatego przychodzimy do was z naszym najnowszym produktem. Okładka na dowód rejestracyjny to bez wątpienia odpowiedź na potrzeby i oczekiwania kierowców, ale nie tylko... Dostępne u nas modele zostały dopasowane do wymiarów dokumentu, a co za tym idzie, bez obaw możesz zakupić je u nas. Specjalna folia na dowód rejestracyjny przyda się również i Tobie - gwarantujemy!

Okładka na dowód rejestracyjny - co to jest?

Półprzezroczyste etui na dowód rejestracyjny to jedno z tych akcesoriów, których po prostu nie może u Ciebie zabraknąć. Okładka na dowód rejestracyjny wykonana ze specjalnej folii PCV posłuży Ci przez wiele lat bez obawy o zniszczenie dokumentu. Okładki tego typu zdadzą bowiem świetnie egzamin bez względu na to czy jesteś świeżym kierowcą, czy też nie! Zapoznaj się z naszą najświeższą ofertą i zaopatrz się w wysokiej jakości folię na dowód rejestracyjny.

Folia na dowód rejestracyjny - czy warto?

Okładka na dowód rejestracyjny to coś, co po prostu musi mieć każdy kierowca. Idealnie dopasowana do dokumentu ochroni go przez uszkodzeniami - rozdarciem, zalaniem, zabrudzeniem, a nawet i zagięciem. Dlaczego o tym wspominamy? Otóż mamy świadomość, iż dokumenty lubią czasami gdzieś się zapodziać czy zniszczyć, a to komplikuje nieco sprawę. Wyrabianie nowego dowodu rejestracyjnego to dodatkowy koszt... i strata czasu! Lepiej przecież zapobiegać i właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na odpowiednie podejście do ważnych dokumentów. Folia na dowód rejestracyjny pozwoli ci utrzymać dokument w nienagannej kondycji przez długie lata. Czego bowiem chcieć więcej? No właśnie!