Lato jest porą roku, którą część z nas uwielbia, a części z nas mocno dokucza. Ponieważ pogoda potrafi mocno zaskoczyć poziomem temperatury, warto zadbać o odpowiednie gadżety, które pomogą przetrwać upalne dni.

Reklamowe parasole słoneczne – nie możesz ich pominąć

Bywa, że podczas wakacyjnych wyjazdów ciężko jest nam znaleźć przyjemne, zacienione miejsce, w którym możemy jednocześnie skorzystać ze słonecznej pogody i ochronić się przed szkodliwym wpływem promieni UV. Podarowanie klientowi parasola słonecznego z logo Twojej firmy może okazać się niezwykle trafionym ruchem.

Okulary przeciwsłoneczne z logo – ich nigdy za wiele

Oczywiście każdy ma swoje ulubione modele okularów przeciwsłonecznych, z którymi zwykle się nie rozstaje. Jest to jednak jeden z tych gadżetów, które lubią się zapodziać. Dlatego, niezależnie od indywidualnych upodobań, wręczenie w ramach upominku firmowego okularów przeciwsłonecznych wcale nie będzie błędem. Nawet, gdyby miały stać się jedynie opcją awaryjną, to każdy, komu przyjdzie z nich skorzystać doceni fakt, że je otrzymał.

Smartwatch firmowy – to przydaje się na plaży

Większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Nie jest to fakt zaskakujący, mając na uwadze, że to właśnie w nim mamy zegarek, kalendarz, ważne notatki, pocztę e-mail, wirtualne portfele i kontakt z bliskimi. Nie zawsze jednak zabranie ze sobą smartfona jest wygodne i komfortowe. Jednym z przykładów takiej sytuacji jest np. wyjście na plażę, gdzie ilość niezbędnych rzeczy chcemy ograniczyć do minimum, a najchętniej zabrać ze sobą parasol, krem z filtrem i wodę. Wówczas idealnie sprawdzi się smartwatch, który Twój klient dostał np. jako gadżet firmowy z logo.

To tylko wybrane propozycje spośród szerokiego wachlarza możliwości, jakie znajdziesz w naszym katalogu!