Gadżety reklamowe dla Stellerline – producenta basenów ogrodowych + spotkanie po latach

Liceum to czas nawiązywania pierwszych, poważnych znajomości często na całe lata, czy też całe życie. Bywa jednak i tak, że drogi po maturze się rozchodzą – każdy idzie w swoją stronę – studia, praca, rodzina, czasem własne biznesy. Magia polega na tym, że czasem też, po długim okresie drogi ponownie się krzyżują.

Tak było w tym przypadku. Tomek, mój dobry znajomy z lat licealnych, trafił na naszą firmę przypadkiem – szukając gadżetów reklamowych dla swojego biznesu. Zaufanie do mnie i wypracowane relacje, których nie nadszarpnął ząb czasu, zaowocowały! Po 25 latach nawiązaliśmy współpracę – mam nadzieję na kolejne długie lata. Cieszy mnie również to, że poza relacjami biznesowymi, udało nam się odbudować koleżeńskie.

Ciekawa była nasza droga przez te 25 lat – mi udało się zbudować firmę, będącą liderem w branży gadżetów reklamowych i ceramiki reklamowej, Tomek jest właścicielem StellerLine.

StellerLine to firma, która jest czołowym producentem basenów ogrodowych. W swojej ofercie ma baseny poliestrowe, betonowe, stalowe oraz drewniane. Dla uzupełnienia, wprowadził również akcesoria basenowe i osprzęt. Dzięki temu jego klienci otrzymują nie tylko produkty, ale i całą usługę doradztwa i montażu. Kompletne rozwiązanie od pomysłu klienta do realizacji.

Co z naszą współpracą? SIDE przygotowało dla StellerLine pierwsze gadżety reklamowe, które możecie zobaczyć poniżej a nad kolejnymi już pracujemy :)

Okulary reklamowe Okulary reklamowe