Istnieją firmy, które szczególnie dbają o jakość obsługi swoich klientów. Podkreślają to w języku, w jakim komunikują się z konsumentami. Prowadzą kampanie reklamowe w sposób charakterystyczny tylko dla nich - dbają o dobór słów i obrazów, by pokazać swoją przynależność do marek premium. Nikogo nie dziwi takie postępowanie, dlatego naturalnym wyborem jest też zamówienie gadżetów reklamowych, które są luksusowe.
Ekskluzywny gadżet reklamowy - czyli jaki?
Ekskluzywny gadżet reklamowy musi spełniać kilka kryteriów. Przede wszystkim musi być dobrej jakości. Sprawdzą się tutaj przedmioty wykonane z metalu. Są ciężkie, masywne, sprawiają wrażenie droższych, niż są w rzeczywistości. Dlatego nawet taki prosty przedmiot, jak długopis reklamowy, warto wybrać wykonany z solidnego materiału. Podobnie notes - gruba okładka utrzymana w stonowanych kolorach to strzał w dziesiątkę. Warto szukać luksusowych gadżetów w sklepach, które zajmują się sprzedażą przedmiotów promocyjnych. Także kubek termiczny ze szczelną nakrętką, wykonany z solidnego metalu i posiadający dobrą izolację to trafiony ekskluzywny prezent dla klientów firmy. Wystarczy dodać logo. Przykłady te dowodzą, że nawet prosty przedmiot może zyskać na jakości jeśli będzie starannie wykonany lub będzie solidny i trwały.
Luksusowy gadżet reklamowy - daje poczucie prestiżu
Gadżety premium przeznaczone dla firm partnerskich lub klientów powinny być wyjątkowe. Gdy będą kojarzyły się z luksusem, myśli osoby, która je otrzyma, powędrują do firmy, której logo widnieje na przedmiocie. Cooler do szampana, kostki chłodzące do whisky, karafka do koniaku to z pewnością idealne prezenty dla biznesmenów. Pozwalają odpocząć po pracy, kojarzą się z relaksem po ciężkim tygodniu. Właśnie na tej zasadzie warto dobierać gadżety reklamowe - powinny wywoływać konkretne emocje. Obdarowana osoba powinna czuć się rozpieszczona, wyjątkowa, obdarzona zainteresowaniem. Gadżety reklamowe pomagają zaskarbić sobie sympatię klientów i ich lojalność.