Pluszaki reklamowe i maskotki z nadrukiem

Skuteczna promocja firmy nie należy do łatwych zadań. Znalezienie odpowiedniego gadżetu reklamowego, który pomoże przeprowadzić kampanię reklamową musi spełniać kilka cech. Takie przedmioty przede wszystkim muszą być praktyczne, atrakcyjne dla klientów oraz wyróżniające się spośród propozycji konkurencji. Nietuzinkowym przykładem są mięciutkie pluszaki z logo firmy, które zadowolą zarówno dzieci, jaki i dorosłych.

Przywołaj dziecięcą radość z maskotką reklamową

Pluszaki z logo firmy mogą okazać się dobrym prezentem dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Nawet najbardziej poważny biznesmen będzie pozytywnie zaskoczony, gdy dostanie uroczą maskotkę z nadrukiem. Obok słodyczy, pluszaki wzbudzają najlepsze wspomnienia z dziecięcych lat. Wywołają uśmiech na twarzy każdego człowieka. Dzięki takiemu prezentowi zbudujesz świadomość swojej marki oraz zyskasz zaufanie i dobry wizerunek.

Maskotki z nadrukiem dla dzieci

Pluszaki z logo firmy są kolorowe, miłe w dotyku aż chce się je przytulać. Rozpoznawalność firmy możesz rozszerzać, gdy podejmujesz współpracę ze szkołami czy ośrodkami koncentrującymi swoje działania wokół najmłodszych. Maskotki reklamowe możesz podarować także na cele charytatywne i fundacje wspomagające dzieci. W kopiastrony.side.com.pl znajdziesz szeroką ofertę pluszaków w różnych rozmiarach, kolorach oraz formach. Dostępne są breloki z maskotkami, tradycyjne pluszowe niedźwiadki, poduszki i wiele innych.

Pluszaki z logo wykonane z bezpiecznych materiałów

Nasza hurtownia gadżetów reklamowych ma na uwadze, że maskotki z nadrukiem są przeznaczone w dużej mierze dla najmłodszych. Z tego powodu pluszaki, na których wykonujemy personalizowane znakowanie wykonane są z bezpiecznych, hipoalergicznych materiałów, które nie powodują alergii na wrażliwej skórze dziecka. Oprócz przyjaznych tworzyw warto skupić się też na estetyce nadruku na zabawce. Dzieci lubią ładne misie, dlatego w kopiastrony.side.com.pl wykorzystujemy najlepsze technologie nanoszenia druku na tkaniny. Gwarantujemy czytelny napis i mocno nasycone kolory twojego logotypu.

Maskotki reklamowe – dlaczego warto nam zaufać?

W Side posiadamy bardzo duży wybór pięknych pluszaków. Każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy zaoferować klasyczne pluszowe niedźwiadki, pacynki, breloki z niewielkimi maskotkami, milutkie poduszki w kształcie zwierząt i wiele innych. Nasze misie ubrane są w koszulki, na których umieszczamy nadruki reklamowe. Atrakcyjne maskotki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne dla najmłodszych. Innowacyjne metody nanoszenia farby, takie jak sitodruk, tampondruk, termodruk czy druk laserowy i cyfrowy, sprawiają, że logo firmy będzie widoczne i trwałe przez długi czas. Nawet najbardziej udana zabawa z misiem nie sprawi, że nadruk zniknie. Pluszaki reklamowe możesz bez obaw prać w pralce, ponieważ nie spowoduje to wyblaknięcia barw.

Maskotki reklamowe dla instytucji

Częstym sposobem promocji urzędów, instytucji, organizacji, a przy tym miast są pluszaki z nadrukiem. Możesz na nich umieścić herb miasta, logo lub charakterystyczny emblemat. Taki miś zostanie honorowym ambasadorem miasta.