Ołówki reklamowe z naszej firmy – dlaczego warto?

W Side zajmujemy się sprzedażą i personalizowaniem produktów reklamowych. Znajdziesz u nas wszystkie gadżety, które skutecznie sprawdzają się podczas promocji firmy. Ołówki z logo, mimo rewolucji cyfrowej, nadal są świetnym pomysłem na reklamę działalności. W naszej hurtowni otrzymasz różne rodzaje ołówków, kolorowe, z gumką, automatyczne oraz z ozdobione aplikacjami. Na ołówkach reklamowych starannie wykonujemy nadruki innowacyjnymi metodami, na przykład tampondrukiem, który zapewnia przedłużoną trwałość i nie ściera się podczas użytkowania.

Ołówki z logo – sposób na promocję firmy

W czasie wszechobecnej technologii i sprzętów elektronicznych są jeszcze ludzie, którzy preferują tworzyć zapiski czy notatki służbowe analogowo, przy pomocy tradycyjnych ołówków. Najlepsze gadżety reklamowe to te, które są praktyczne i nikt nie wyrzuci ich w pierwszym lepszym koszu. Właśnie takie są ołówki z logo. Każdy, nawet osoba, która nie zajmuje się pracą papierkową, często korzysta z artykułów piśmienniczych. Ołówki mają przewagę nad długopisami lub wiecznymi piórami, ponieważ łatwo można wymazać wszelkie pomyłki i skorygować popełnione błędy. Logo na ołówku reklamowym zwiększa rozpoznawalność twojej firmy i buduje świadomość marki wśród nowej grupy odbiorczej.

Ołówki reklamowe na prezent

Ołówki reklamowe z logo twojej firmy to idealny pomysł na prezent dla pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Możesz rozdawać je na wydarzeniach branżowych, eventach, targach pracy lub konferencjach. Zakorzenisz wśród ludzi wiedzę o twojej działalności oraz wzbudzisz pozytywne konotacje marki w świadomości odbiorców i zyskasz ich zaufanie. Zestaw ołówków z logo podaruj też pracownikowi po zakończeniu ostatniego projektu. Ten niewielki gest sprawi, że pracownik poczuje się doceniony, a ty zyskasz uznanie w jego oczach. Jeżeli podejmiesz współpracę z grafikami, rysownikami, architektami czy projektantami to ołówek będzie idealnym prezentem dla takich kontrahentów. W tych zawodach ołówek z logo to podstawowe narzędzie pracy.

Ołówek z logo mobilną reklamą

Ołówki z logo firmy są uniwersalne i praktyczne. Nawet jeśli docelowa osoba, która została obdarowana, nie skorzysta z gadżetu, to zawsze pozostanie on w obiegu. Taki ołówek może trafić do dziecka lub ucznia w szkole, który codziennie pisze w zeszycie ołówkiem reklamowym. Rozszerzy to rozpoznawalność twojej firmy poza obrębem grupy docelowej. Być może nauczyciele też zainteresują się takim ołówkiem reklamowym i pozyskasz nowych klientów.

Ołówki  reklamowe z wysokiej jakości nadrukiem

Zamawiając ołówek z logo w naszym sklepie, masz pewność, że nadruk będzie trwały. Realizując zamówienia korzystamy z innowacyjnej technologii tampondruku, który polega na nakładaniu farby za pomocą miękkiego gładkiego stempla. Metoda ta świetnie sprawdza się do stosowania na nierównych i nieregularnych powierzchniach. Tusz rozłoży się równomiernie na ołówku reklamowym i dokładnie wniknie wewnątrz drewnianych włókien.